— Hotel TOP - Benecko —

Hotel ProFamily TOP Benecko nabízí komfortní ubytování v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových, tří- a čtyřlůžkových pokojích. 

V hotelu TOP jsou také rodinné pokoje, které se skládají ze dvou samostatných pokojů, společné předsíně, koupelny a WC. Celková kapacita rodinného pokoje je 7 lůžek s možností přistýlek. 

Všechny pokoje v hotelu TOP mají vlastní koupelnu
se sprchou a oddělenou toaletu. Podlahovou krytinou
v pokojích jsou koberce. Výhledy na okolní kopce se můžete potěšit z malého balkónu či okna na pokoji. 

Pokoje disponují internetovým připojením WiFi zdarma. Na Vaše přání Vám můžeme na pokoj zapůjčit televizi, dětskou cestovní postýlku s matrací i dětské chůvičky.

V pokojích jsou postele velikosti 195 x 85 cm vybavené novými matracemi. Součástí vybavení pokoje jsou ručníky, povlečení a základní hygienické vybavení koupelny.  

V ProFamily hotelu TOP dbáme na bezpečnost. Elektrické zásuvky jsou vybavené vnitřní dětskou záslepkou a každý pokoj má požární hlásič napojený na centrální dispečink. Hotel je rovněž vybaven kamerovým systémem společných prostor a je střežen pultem centrální ochrany s výjezdovou jednotkou.

Po návratu z lyžování je Vám k dispozici vnitřní vytápěná lyžárna

V létě je možné uschovat svá kola a koloběžky
v uzamykatelné garáži.  

Pro parkování je Vám k dispozici vlastní parkoviště naproti hotelu, kde je možné zaparkovat osobní auto, obytný vůz nebo autobus.
 

Hotel TOP se nachází v blízkosti sjezdovky Macher lyžařského areálu Benecko. Při dobrých sněhových podmínkách je možný přejezd na lyžích mezi jednotlivými sjezdovkami na Benecku. Z Machera na Kejnos, na Lišku, HSK, Barka, Snow park a Kids parky.

Ubytování v ProFamily Hotelu TOP Benecko zahrnuje snídani formou bufetu. Těšit se můžete na pečivo z místní pekárny, marmelády, domácí pomazánky, šunku, sýry, vajíčka, párky, čerstvé ovoce a zeleninu, cereálie, müsli, jogurt, med a jiné. 

Stravování nabízíme i formou polopenze nebo plné penze. Restaurace nabízí sezónní jídla á la carte, ze surovin dodávaných nejen od místních dodavatelů. Nabídce vévodí česká kuchyně.

V prvním patře hotelu TOP Benecko je pro děti připravena malá herna s hračkami. Na louce u hotelu připravujeme zcela nové prolézačky a nad hotelem je travnaté hřiště.Kuchyně v Hotelu ProFamily TOP Benecko


Bar v Hotelu ProFamily TOP Benecko


Kapacita restaurace a navazující jídelny v Hotelu TOP Benecko je přes 80 osob.
Prostory lze jednotlivě uzavřít a rozdělit tak menší skupiny.